Zaledwie kilka dni dzieli nas od upragnionych Świąt Bożego Narodzenia. 

Wszędzie czuć świąteczny klimat. Wszystko staje się magiczne. Pachnie piernikami, zieloną choinką, która mieni się tysiącami kolorów.

Pod choinką zawsze czekają na nas kolorowe i starannie zapakowane prezenty. No właśnie i o nich teraz będzie mowa. Każdy chciałby podarować bliskiej osobie coś wyjątkowego i jednocześnie niekosztującego fortunę. Podliczając wszystkie wydatki na tradycyjne świąteczne potrawy w portfelu zostaje niedużo… a jeszcze prezenty, bo przecież radość żony, męża, dziecka jest bezcenna. 
Nie masz jeszcze pomysłu?
Nie miałeś czasu kupić i załatwiasz wszystko na ostatnią chwilę?

Przybywamy z kilkoma pomocnymi radami. 

  • Prezent dla dziecka. Na pewno masz w ręku list do Mikołaja… Jeśli nie, poszukaj gier edukacyjnych lub takich, które rozwijają zdolności manualne malucha. 
    Pluszowe misie też bywają extra rozwiązaniem. Do prezentu zawsze dodaj czekoladki, bo kto ich nie lubi J a dzieci w szczególności!
  • Drodzy Panowie, każda kobieta uwielbia świecidełka, więc uwierzcie – najlepszym prezentem będzie biżuteria. Upewnijcie się tylko czy wasza ukochana osoba nosi złoto czy srebro. Prostym rozwiązaniem okazać się może również karta podarunkowa do ulubionego sklepu np. z ciuchami.
  • Drogie Panie, co lubią mężczyźni? Gadżety! Zegarki, zabawki elektroniczne, a tym bardziej akcesoria samochodowe!
  • Prezent dla babci i dziadka… Najlepiej sprawdzi się ciepły koc czy zestaw witamin kupiony w aptece.

Więc weź Kartę Trzynastka do ręki i szalej z prezentami!

Jeśli jej jeszcze nie masz – składaj wniosek, a dotrze do Ciebie jeszcze przed Świętami!