Maj to miesiąc w którym nasi milusińscy trzecioklasiści przystępują do Pierwszej komunii Świętej. Jest to bardzo piękne i ważne wydarzenie dla dziecka i jego rodziny, zwłaszcza tej najbliższej.

CO KUPIĆ NA PIERWSZĄ KOMUNIĘ ŚWIĘTĄ?

To, jaki wybrać prezent spędza sen z powiek zwłaszcza rodzicom chrzestnym, ale też innym gościom. Trudno dziś nadążyć za trendami. Dawniej było łatwiej: rower Wigry 3, zegarek, łańcuszek czy aparat fotograficzny Smiena ;) załatwiał sprawę i dawał naprawdę dużo radości. W dzisiejszych czasach w dobie zaawansowanej elektroniki i komputeryzacji jest nieco trudniej.

Na szczęście wybór jest naprawdę spory. Wszystko więc zależy od zasobności naszego portfela i wyobraźni.

Pamiętajmy jednak że Pierwsza Komunia to wyjątkowy dzień i wymaga wyjątkowej oprawy,  a może zamiast bardzo drogich prezentów sprawmy żeby ten dzień i atmosfera była niepowtarzalna.

Polecam latające balony - mogą stworzyć niezapomniany klimat. Wystarczy trochę kreatywności, butla z helem oraz białymi balonami zapewnią fajny wystrój i dobrą zabawę gdy zaangażujemy naszych gości. Pomysł, nie drogi a bardzo efektowny, może dać naprawdę dużo radości.

Wiadomo, że dla rodziców jest to spory wydatek, właśnie to na ich barkach spoczywa obowiązek wyprawienia przyjęcia i reguły to oni mają obowiązek zakupu stroju komunijnego dla dziecka. Wynajęcie lokalu z obsługą nigdy nie należało do najtańszych. Jeśli chcemy urządzić przyjęcie w domu też musimy liczyć się z wydatkami.

NIECH PIERWSZA KOMUNIA BĘDZIE WYJĄTKOWA

Karta Trzynastka może tylko pomóc w realizacji tego przedsięwzięcia

Doradca Karty Trzynastka